CoD Modern Warfare için yeni bir güncelleme yayınlandı

Activision ve Infinity Ward işbirliğiyle geliştirilen CoD Modern Warfare 25 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini almıştı. Oyun genel anlamda sorunsuz olsa da yayınlandığı 3 platformda da zaman zaman çökme sorunları yaşanıyordu.

IMG 20191031 164851 - CoD Modern Warfare için yeni bir güncelleme yayınlandı

Geliştirici Infinity Ward bu çökme sorunlarını aşmak için harekete geçti. Geçtiğimiz gün yayınlanan Modern Warfare 1.05 güncellemesi ile 3 platformda da yaşanan çökme sorunları giderildi. Yayınlanan güncellemenin boyutu ise oyunun bulunduğu platforma göre değişiyor.

Eğer Modern Warfare’ı PS4’te oynuyorsanız güncelleme için 2.4GB, Xbox One’da oynuyorsanız 3.02GB, PC’de oynuyorsanız da 8GB’lık alana ihtiyacınız var.

Bu arada yayınlanan 1.05 güncellemesi ile Special Ops başarımının açılmama hatası da giderilmiş durumda. Ayrıca Infinity Ward bazı haritalardaki ufak bugları da saf dışı bırakmış.

Dipnot olarak hatırlatalım. Oyunu PC için dijital olarak satın almak isterseniz Battle.net’i ziyaret edebilirsiniz. Zira oyun hali hazırda Steam ya da Epic Games Store üzerinden satılmıyor.

Yazar: teknoroket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir