İşte Steam’in fiyatlarını düşürdüğü oyunlar

images 1 - İşte Steam'in fiyatlarını düşürdüğü oyunlar

İnternet platformunun önde gelen oyun platformlarından Steam, yine oyun fiyatlarında indirim yaptı. İşte mutlaka göz atmanız gereken indirimli oyunlar…

Steam, haftaiçi indirimlerinde sevilen oyun son zamanların hayli popüler oyunu Tom Clancy Rainbow Six Siege’i vermişti. Şimdi ise bir dönemin efsane oyunu Hitman’i indirimli satıyor. Son dönem Steam hafta sonu yaptığı indirimlerine oldukça çok önem vermeye başladı. Bu sayede artık cadılar bayramı gibi özel günleri beklemeden daha erkenden oyunlara daha indirimli fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu hafta Hitman dışında önemli bir gelişme daha vardı: Henüz çıkmamış olan Immortal Realms: Vampire Wars adlı ıyoyun, düşük fiyattan satışa çıktı. Daha çıkmamış olan oyunu şimdiden indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Hitman’de ise Steam yüzde 75 indirim yapmış durumda. Hala Hitman serisini oynamadıysanız kesinlikle bu indirimleri kaçırmamalısınız. Steam’in bu hafta yayıncı indirimi olarak Bathesda seçilmişti.

Fallout serisi Steam hafta ortası indirimlerinde ücretsiz olurken Dishonored oyunu ise Steam hafta sonu indirimlerinde yer aldı. Ayrıca oyunun bütün içerik paketlerinin dahil olduğu versiyonunu satın alırsanız 13 TL daha az ödüyorsunuz. Oyunun tüm içerik paketi 354 TL’den 141 TL’ye düştü.

Yazar: teknoroket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir