Realme Buds Air Türkiye’ye geliyor! İşte özellikleri

Realme Buds Air - Realme Buds Air Türkiye'ye geliyor! İşte özellikleri

Türkiye pazarına girmesiyle birlikte kullanıcıların dikkatlerini üzerinde toplamayı başaran Çin merkezli teknoloji üreticisi Realme, telefonlarının ardından bu kez kablosuz kulaklığıyla Türkiye’de kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Realme’nin geçtiğimiz aylardan itibaren ülkemizde satışa sunduğu realme XT, realme 5i, realme 5 Pro ve realme C2 modelinden sonra hangi ürünü piyasaya sunacağı belli oldu. Marka bu kez merakla beklenen kablosuz kulaklık modeli, Realme Buds Air’i Mart ayında tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Realme Buds Air, kablosuz kulaklık deneyimi sunacak. Kablosuz kullanımı bir üst seviyeyen çıkaran özel olarak hazırlanmış R1 çipi, Bluetooth 5.0 ile birlikte, çok daha uzun bir pil ömrü, akıllı erişim tuşları ile kulaklık ve telefon arasında anında ve kesintisiz bir bağlantı sağlıyor.

Çift kanallı iletim sistemi

Gerçek zamanlı çift kanallı iletim ile Realme Buds Air, kulakiçi kulaklıkların her biri, birbirinden bağımsız çalıştırarak müzik deneyimi sunuyor. Oyun ve video oynatma, gecikme süresini % 51 azaltan Oyun Modu görseller ve sesler arasında senkronizasyon sağlıyor.

Bunun yanı sıra Realme Buds Air, uzman akustik ekibi tarafından hazırlanan, özel yapım DDB (Dinamik Bas Desteği) sistemini içerisinde barındırıyor.

Yazar: teknoroket

1 thought on “Realme Buds Air Türkiye’ye geliyor! İşte özellikleri

    AffiliateLabz

    (Şubat 21, 2020 - 11:19 am)

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir