Samsung Galaxy Note 10 Lite geliyor! Kalemiyle ortaya çıktı

5de0a51967b0a92944790be7 - Samsung Galaxy Note 10 Lite geliyor! Kalemiyle ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Note 10 Lite adında yeni bir telefon üzerinde bir süredir çalışıyor. Galaxy Note 10 serisinin fiyat/performans modeli olması beklenen cihazın Bluetooth S Pen ile geleceği ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy Note 10 serisini güncellemeye hazırlanıyor. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus telefonlarıyla ses getiren şirket, bu kez Galaxy Note 10 Lite adında yepyeni bir modeli ortaya çıkaracak. ‘Lite’ isminden de anlaşılacağı üzere bu telefon, yüksek donanımı daha uygun fiyata kullanıcılarla buluşturacak.

Telefonun dikkat çeken yanlarından biri ise yanında gelecek olan Bluetooth S Pen… Kalemin içinde bir hareket algılayıcı jiroskopun olup olmadığı şimdilik bilinmiyor. Bu sensör sayesinde kalemi havada hareket ettirip, belirli işlevleri etkinleştirmeniz mümkün oluyor.

Galaxy Note 10 Lite‘ın diğer teknik özellikleri ise belirsizliğini koruyor. Samsung‘a yakın kaynaklardan biri olan Sammobile’ın iddiasına göre cihazın depolama hafızası 128 GB olacak. Cihazla ilgili bilgimiz sadece bununla sınırlı…

Yazar: teknoroket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir