Samsung Galaxy Tab S6 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Tab S6 300x198 - Samsung Galaxy Tab S6 Türkiye'de Satışa Sunuldu
                                        Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Fiyatı

  Qualcomm Snapdragon 855 yonga setiyle piyasadaki rakiplerinin önüne geçen Galaxy Tab S6 tablet. Ekran boyutu 10,5 inç 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip, AMOLED ekranlı cihazda 7.040mAh gücünde bir batarya bulunuyor.

  Arka kısmında, 13MP kamera ve 5MP lensi göze çarpıyor. Ön tarafında ise 8MP kamerası 80 derecelik görüş açısına sahip.

Depolama alanı 128GB ve 256GB seçenekleri mevcut olan akıllı telefon, Android 9 Pie ve One UI sistem arayüzle geliyor, USB-C girişi, microSD kart girişi, Nano SIM girişi (4G modelde), köşelerinde dört adet hoparlörde telefonun diğer özellikleri arasında.

galaxy tab s6 2 300x169 - Samsung Galaxy Tab S6 Türkiye'de Satışa Sunuldu
Not  tutmak Samsung Galaxy Tab S6 ile daha pratik hale geliyor. El yazısıyla yazılan Samsung Note’lar, dijital metne dönüştürülebiliyor ve tek bir dokunuşla Microsoft Word formatlarına dönüştürülebiliyor.

Samsung Notes’un pencere saydamlığınıda ayarlayabilen cihaz,  video izlerken aynı ekran üzerine hızlı bir şekilde not almanıza veya çizim yapmanıza imkan tanıyarak çoklu-görev işlevinide gösteriyor.

Samsung DeX’in yeni ve geliştirilmiş versiyonu da Galaxy Tab S6 ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Sorunsuz bir şekilde PC benzeri bir deneyime geçebiliyor, çoklu-görev ve görüntü deneyiminizi optimize edebiliyorsunuz. Galaxy Tab S6 akıllı telefonun Book Cover klavyesine eklenen DeX fonksiyon tuşu ile bir dokunuşta DeX’i aktive edebiliyor ve kapatabiliyorsunuz.

  5.7 mm’lik ince gövdesiyle olabildiğince hafif ve taşınabilir özellikte, Galaxy Tab S6’nın bir başka yeniliği tablet üzerindeki ilk Ultra Geniş Açılı çift kamera sistemi, Ultra Geniş Açılı Kamera 123 derecelik görüş alanı ile manzara ve peyzaj fotoğraflarını yüksek kalitede kayıt altına alabiliyor.

  İlk kez ekran üzerinde sunulan Parmak İzi Tarayıcısı sayesinde tablet çok daha kolay açılıyor.

                             İşte Galaxy Tab S6’nın merak uyandıran fiyatı

  Galaxy Tab S6, Wi-Fi modeli tavsiye edilen satış fiyatı 4.999 TL; Galaxy Tab S6 LTE modeli ise 5.499 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunuldu. Wi-Fi olan modeli Duman Siyahı renginde, LTE modeli ise Gül Kurusu ve Duman Siyahı renk seçenekleriyle geliyor.

 

Yazar: teknoroket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir