TikTok’un sahibi akıllı telefon Jianguo Pro 3’ü tanıttı

TikTok’ın ana şirketi ByteDance, ilk akıllı telefonunu satışa sundu. “Jianguo Pro 3” adı verilen cihaz geliştirilmiş pek çok özelliğe sahip.

jianguo pro 3 - TikTok'un sahibi akıllı telefon Jianguo Pro 3'ü tanıttı

TikTok‘un ana şirketi ByteDance, ilk akıllı telefonunu Çin’de tanıttı. Yeni cihazını Smartisan markasıyla pazarlayacak olan firma, cihazın isminide “Jianguo Pro 3” olarak ifade etti.

Gücünü Snapdragon 855+’dan alan Jianguo Pro 3, iki depolama seçeneği ile kullancıların beğenisine sunulacak. 8 ve 12 GB RAM seçeneği bulunan yeni cihazlar, Quick Charge 4+ 18 W süratli şarj yardımıyla gelecek.

Ön yüzeyinde 20 megapiksellik öz çekim kamerası bulunan cihazın, arka tarafında ise 48 megapiksel SONY IMX586 birincil sensör, 123 derecelik ultra geniş objektifli 13 megapiksel Samsung ISOCELL S5K3L6 tali sensör, makro çekim için 5 megapiksel OSICELL S5K5E9 sensörü ve 8 megapiksel Omnivision OV8856 sensörü olmak suretiyle dörtlü bir kamera sistemiyle karşımıza çıkıyor.

TikTok‘un yeni parlak zeka telefonu Smartisan Jianguo Pro 3, 128 GB ve 256 GB depolama sürümüne haiz modelleri 412 ve 511 dolardan satışa sunuldu.

Yazar: teknoroket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir